Google+
  • http://www.chasopys.ua/ (map)
  • вул. Л. Толстого, буд. 3
  • Київ, місто Київ
  • Україна

Одним із завдань, що ми ставили перед собою при створенні БФУ, було проведення регулярних зустрічей, які мають допомагати обмінюватися досвідом роботи із криптотехнологіями, ділитися ідеями та наснагою :). Перша така зустріч у форматі розповідь про розробку рекламної мережі нового покоління зорієнтованої на біткоїн-екосистему (BitMedia вже успішно обслуговує тисячі рекламних площадок на яких генеруються мільйони показів на добу).

"Наша команда разрабатывает рекламную сеть нового поколения ориентированную на биткоин-экосистему. BitMedia планирует стать одним из основных инфраструктурных проектов для Bitcoin, дать толчок развитию и популяризации биткоин в мире. 
В данный момент мы активно разрабатываем ядро системы, успешно обслуживаем тысячи рекламных площадок, на которых генерируются миллионы рекламных показов в сутки и их количество постоянно увеличивается." BitMedia.IO

Запитання - обговорення відбудеться у Креативному просторі "Часопис" у залі "Кінотеатр"

Початок о 19:00. (сторінка у facebook)

Для учасників семінару присутність у «Часописі» під час дії семінару безкоштовна, проте для оплати оренди залу учасники вносять плату 30 грн.