Google+
img_5407.jpg

Михаил Чобанян

https://www.facebook.com/mike.chobanyan.7

Про себе

Выпускник Экономики и EMBA программ в университетах Лондона, Нью Йорка и Гонг Конга. Основатель первого биткоин агентства в Украине. В Сентябре 2014 открыл биткоин посольство в Украине и установил первый в СНГ биткоин банкомат. Руководил первым в Украине 3G оператором с 2005 по 2009. Энтузиаст Open Source и Android. Верит в идею биткоин. Один из основателей itcoin Foundation Ukraine (BFU).

Ваше бачення стратегії розвитку та діяльності BFU

Украина - мировая столица криптовалют! Это миссия моего агентства и моя лично. У нас есть всё для реализации этой цели.
Моя стратегия простая - популяризация. Наша сила в единстве и количестве. Семинары, тусовки, мероприятия - это все неотъемлемая часть развития биткоин в Украине.


230584_217919151569884_4856804_n.jpg

Олександр Момот

http://ua.linkedin.com/pub/alexander-momot/32/96b/935

Про себе

CEO bitX.com.ua - сервіс, що дозволяє поповнювати мобільні телефони та інші послуги у біткоїнах. Власник інтернет-магазину (з 2007 р.)

Ваше бачення стратегії розвитку та діяльності BFU

Найважливіше - домогтися офіційного та прийнятного для учасників ринку статусу біткоіна в Україні.
Напрацювати загальні правила поведінки на ринку, щоб максимально сприяти розвитку молодих проектів по криптовалютам.
Поширювати знання та обізнаність щодо цієї технології серед широкого загалу.
Зробити Україну №1 у світі з розвитку криптовалют)


Руслан Хорін

https://www.facebook.com/ruslan.khorin.3

Про себе

Отримав ступінь бакалавра в Голландії в business administration. Зараз навчаюсь в магістратурі Львівської політехніки на факультеті "управління інноваційною діяльністю в сфері ІТ технологій". Дізнався про Біткойни в кінці 2013, але дійсно зрозумів потенціал та сутність криптовалюти та активно почав цікавитись в березні 2014 року.
На сьогодні в спектр цікавого мені напрямку входять такі сфери навчання: ІТ-школа, альтернативні (демократичні) школи та проект explain.com.ua.

Ваше бачення стратегії розвитку та діяльності BFU

На мою думку, для того, щоб BFU міг досягати своїх цілей і щоб дійсно мати можливість впливати на ситуацію, йому потрібно досягти значного розвитку людського капіталу та фінансового ресурсу, що будуть орієнтовані на спільну ціль.
Це може бути реалізовано шляхом створення бізнес інкубатору (наприклад на базі Бікойн посольства) для проектів, пов'язаних з криптовалютами.
Для цього потрібно:
а. Створення ІТ-школи, однієї з мов програмування (наприклад c#).
b. Підготовка програми, що дозволить поглибити знання технічної складової криптовалют, наприклад відповідно до такого курсу http://digitalcurrency.unic.ac.cy/free-introductory-mooc Це також дозволить частично вирішити проблему нестачі кадрів, що вміють працювати з криптовалютами.
с. Створення фонду, що буде профілюватись на інвестуванні крипто-пов'язаних стартапів та проектів.
d. Враховуючи можливість, що відкривається після прийняття закону про вищу освіту можливо взяти напрямок на створення повноцінного курсу по криптовалютам на базі одного з університетів. (можливо співпраця з http://bionic-university.com/ або http://brainbasketfoundation.com/ та іншими схожими проектами)


Борис Оболікшто

https://www.facebook.com/obolikshto

Про себе

З часів навчання у КПІ, пов'язаний з інформаційними технологіями: від науково-дослідних розробок до створення зразків, що серійно вироблялись. Більше десяти років педагогічного стажу у НТУУ КПІ, досвід підготовки курсів з електронних та ІТ напрямків. Понад двадцять років у ІТ-журналістиці, з 2000 року займаюсь онлайн-проектами в уанеті. Останні роки присвячую аналізу інновацій на перетині інформаційних та економічних технологій, зокрема проекту PaySpaceMagazine.com, що сфокусований на інноваціях у сфері платежів. Значну увагу цей проект приділяє розвитку криптовалют та фінансово-соціальних мереж.
Вважаю, що саме революційні зміни у фінансово-платіжній сфері є відповіддю на виклики постіндустріальних перетворень в економіці, і саме ці зміни є ключем до подальшого розвитку економічних відносин у всіх сферах життя людини.

Ваше бачення стратегії розвитку та діяльності BFU

На мій погляд, діяльність BFU має концентруватись навколо трьох глобальних напрямків:
1) Просвітницька та пропагандистська діяльність, що спрямована як на окремих осіб, так і на бізнеси та державні установи. Найбільш актуальна зараз, коли необхідно поширити знання про можливість змін у фінансовій сфері, що відкриті нам завдяки розвитку криптовалют. Саме у плануванні активності у цьому напрямку мої зусилля зможуть принести найбільшу користь у Наглядовій Раді.
2) Розповсюдження досвіду і прикладів успішного використання криптовалют у бізнесі. Підтримка проектів, що спираються на використання криптовалют, саме з боку застосування вже наявного досвіду, чи виробітки кейсів для подальшого застосування (зокрема у взаємодії з державними органами).
3) Взаємодія з міжнародними та державними установами з метою закріплення таких статусів криптовалют, які будуть найбільш корисні для їх щонайширшого використання.


Андрій Дубецький

https://www.linkedin.com/in/andriydubetsky

Про себе

Біткоїн ентузіаст, прихильник технологій (лайт гік) та бізнес девелопер

Останні 6 років представляю інтереси Варшавської фондової біржі, налагоджую міст між Польшею та Україною в питаннях ринку капіталу, співробітництва учасників ринку та регуляторів. Моя роль полягає допомогати локальному бізнесу розібратись з IPO/приватне розміщення, регуляції, вибір площадок, і тд, та у підтримці головного офісу ВФБ щодо комунікації з бізнесом, партнерами та регулятором в Україні. Найбільше зусиль направляв на навчальну діяльність пов'язану з розумінням публічності, роботі фондових ринків, ролі радників і тд.

Більше року з захопленням вивчаю та слідкую за розвитком біткоїн та подібних технологій. Саме бажання бачити такі протоколи у фінансах спонукало до створення стартапу digital wallet, над котрим працюю з партнерами, та участь у BFU.

@dubetsky

Ваше бачення стратегії розвитку та діяльності BFU

Розвиток організації має бути швидким та динамічним через активне заохочення нових членів до співпраці. Організація є колективним інструментом, що має відображати існуючи проблеми та адаптуватись до потреб її учасників. Розпочавши як майданчик для спілкування, ми маємо перетворити цю організації на експертний центр щодо розвитку та використання блок-чейн технологій у суспільстві та бізнесі. Стратегія полягає у розповсюджені інформації щодо розуміння суті та можливостей цієї технології (з наведенням конкретних прикладів у світі), активна співпраця з міжнародною комьюніті, та пошук рішень для вільного використання криптотехнологій бізнесом та фіз.особами. 

На найближчий рік пріоритетом для діяльності бачу наступне,

* проводити промо та навчальну діяльність,

* співпрацювати з міжнародними організаціями,

* залучити якомога більше 'зацікавлених' у Біткоїн навколо BFU в Україні, 

* створити юридичний гайд (FAQ) по біткоїн для бізнесу та фізичним особам,

* стимулювати створення ліквідного ринку гривня-біткоїн,

* сформувати пул українських стартапів та бізнесу, що буде зацікавлений у створення сприятливих умов ведення підприємницької діяльності в Україні з біткоїн та готовий надати для цього фінансову підтримку,

* пошук джерел фінансування організації, та

* підготовка законодавчих ініціатив з нашої сторони. 


10632807_311131759078719_6523114290102638415_n.jpg

Максим Крупишев

https://www.facebook.com/LogZz.kieff

Про себе

Биткоин энтузиаст, айтишник.
Создал движение Satoshi Square Kiev, выступил одним из основателей Bitcoin Foundation Ukraine.
Интересуюсь всем что связанно с криптовалютами, поддерживаю и по возможности помогаю советами бизнесам, разработчикам и новичкам.

Ваше бачення стратегії розвитку та діяльності BFU

Создание обучающих материалов, Правовых документов и Програмного обеспечения для ведения прозрачной и высокотехнологической деятельности прогрессивными предприятиями в условиях суровых реалий Украины.


Юрій Костів

ua.linkedin.com/in/y3kostiv

Про себе

Генеральний директор і керуючий партнер компанії Dev iQ та BanQ. В арсеналі багаторічний досвід в IT індустрії, розробці інноваційних IT-рішень, додатків, інформаційних систем для компаній, представленних в банківському, фармацевтичному секторах, FMCG-секторі. Активний спікер для бізнес та профільних ЗМІ, зокрема Forbes, Корреспондент, AIN

Ваше бачення стратегії розвитку та діяльності BFU

Фундація повинна всіляко популяризувати і сприяти розвитку BitCoin в Україні, коли набереться критична маса аудиторія - лоббіювати необхідне законодавство, допомагати гравцям ринку, координувати все, що повязано з BitCoin в Україні


Сергій Грачов

https://www.facebook.com/sergey.grachov.9

Про себе

Народився 23.10.1965 р.
Досвід роботи:
З 2006 року по теперішній час - партнер ТОВ «Дніпро капітал».
З 1993 по 2006 рр.- керуючий партнер лідируючої інвестиційної та консультаційої компанії України.
Офіційний кореспондент компанії «Standard & Poors '» по генеруванню індексу по Україні для Emerging Stock Markets Factbook.
• керував усіма аспектами адміністративної, фінансової та інвестиційної діяльності компанії.
• був засновником та керівником групи компаній , відповідальної за всі придбання однієї з фінансово-промислових груп. Загальна вартість даних придбань перевищує 1 мільярд доларів США.
• тісна співпраця з міжнародними фінансовими і стратегічними інвесторами: «INVESCO», «Holderbank», «Voest Alpine», «CSFB»,Merill Lynch, Deutsche Bank, «Beston Dickinson», «Bristol-Myers Squibb»

Освіта : Київський національний університет ім. Т. Шевченко, Юридичний факультет (2006)
University of Humberside (Великобританія), економіка, (1995)
Київський технологічний інститут харчової промисловості, інженер-механік (1985)

Ваше бачення стратегії розвитку та діяльності BFU

Моє бачення розвитку ринку криптовалют в Україні та стратегії розвитку та BFU : в максимально короткий проміжок часу розробити стртагічний план - загальну програму виконання місії організації, визначити приорітети та напрямки розвитку.
Для цього необхідно визначити :
- візію;
- мету:
- горизонт часу;
- результати, яких ми хотіли б досягти;
- концентрація зусиль всіх учасників;

Моє бачення:
Візія : стати сильною та впливою організацією з мережею регіональних представнцтв , діяльність яких буде впливати на формування в Україні ринку криптовалют та фінансові ринки в цілому, та генеруватиме нові ідеї та продукти для практичного застосування .
Місія : об’єднання всіх активних учасників ринку та залучення нових членів організації для успішної реалізації іноваційнно-важливих ідей та ініціатив.

Необхідно в максимально короткий проміжок часу (час ключовий ресурс) в даній ситуації можливо виділити групу з 7 - 9 осіб для планування, а одночасно опрацювати такий стиль роботи, який залучав би на ключових етапах планування якнайбільше осіб із числа членів організації. Група, що займається плануванням, повинна складатись з членів вищого керівництва організації.
Винести стратегію на обговорення , внести корективи або опрацювати альтернативний варіант, затвердити.
Також необхідно створити та зареєструвати організацію, керуючі та контрольні органи BFU, що дозволить оперативно приймати рішення щодо реалізації та впровадження стратегії.

Необхідно також налагодити формальну та неформальну комунікацію з іншими учасниками фінансового ринку ( банки, фінансові компанії, розробники програмного забезпечення, юридичних компаній, PR агенств тощо) для забезпечення максимального залучення нових учасників та клієнтів.
BFU в цьому діалозі може стати координатором і think tank для генерування інноваційних ідей та технологій.


screenshot438.jpg

Константин Ярмоленко

https://www.facebook.com/konstantin.yarmolenko

Про себЯ

Выпускник Университета им.Гете во Франкфурте-на-Майне. Несколько лет работы в департаменте инвестиционного банкинга по странам СНГ в штаб-квартире Commerzbank AG (Франкфурт).

C 2012 по 2014 участие в проектах, связанных с интернет эквайрингом, мобильными платежами и криптовалютами. С мая 2016 внештатный советник главы государственного eGovernance Агентства в Украине по вопросам внедрения технологии блокчейн в Украине на национальном уровне.

Ваше ВИДЕНИЕ стратегИИ РАЗВИТИЯ И ДЕЯТЕЛЬНОСТИ BFU

  • Мое видение участия в работе BFU заключается среди всего прочего в налаживании международных связей с Германией. Министерство Финансов Германии в августе 2013г признало биткоины одним из средств расчета, который может использоваться в сделках между частными лицами. Тем самым Германия де-факто стала лидером рынка криптовалют и первой страной ЕС, которая на своей территории признала биткоины. В Германии также работает Fidor Bank AG, который первый и единственный среди международных банков официально предлагает своим клиентам операции по купле/продаже биткоинов.

  • Также я могу наладить диалог Bitcoin Foundation Ukraine с государственными органами Украины.